• Polski
  • English

Ubrania wyrozumiałe, tworzone blisko natury, przekazujące pozytywną energię i  spokój. Często poza trendami.  Minimalistyczne, komfortowe, kreatywne, proste i  niezobowiązujące. Wielofunkcyjne i pobudzające wyobraźnię.

Styl inspirowany rockiem.

Wybór materiałów i kolorów nie jest przypadkowy.

Materiały  powinny  być  przyjazne i praktyczne, stąd prawie wszystkie nasze ubrania można prać w warunkach domowych,  a odpowiednie suszenie pozwala na noszenie ich bez prasowania. Ponadto powinny być łatwe do utrzymania w czystości , łatwo  i przyjemnie się nosić i pasować do wielu innych.

Podstawowym kolorem jest szary,  ze względu na swój uniwersalny i praktyczny charakter , a także wyjątkowy urok. Konsekwentnie również  czarny i biały, ponieważ od nich wszystko się zaczęło.  

Wybór powtarzalnej formy jest świadomym działaniem. Duża część ubrań powstaje na bazie jednego wykroju – z powodu minimalizmu i funkcjonalności.

Idea jest taka, by zacząć świadomie nosić  świadome ubrania w zdecydowanym stylu, szukać dla nich nowych zastosowań, odnajdując zapomnianą już przyjemność  z powolności , spokoju, wolności,  niezależności.

Nic nie musi być idealne, ale może, jeśli bardzo tego chcesz - dlatego można nasze ubrania wywijać, podwijać, ściągać czy ucinać bez konsekwencji utraty stylu.

 

Misja: 

Tworzyć  w POLSCE  minimalistyczną odzież w najbardziej szczery i trwały sposób.

Wizja:

Być odpowiedzialnym społecznie, wspierać lokalne przedsiębiorstwa i dbać o środowisko naturalne.

Nasze wartości:

Minimalizm: tworzymy odzież o prostym kroju i wykończeniu,bez zbędnych ozdobników i dodatków.Szyjemy w małych partiach, pracujemy z małymi dostawcami, mamy ograniczoną paletę stonowanych kolorów

Natura: używamy przyjaznych i ekologicznych surowców oraz tworzymy w jak najbardziej naturalnym i przyjaznym środowisku.

Szacunek i odpowiedzialność:  z dużym szacunkiem odnosimy sie do ludzi i do natury. Szanujemy ludzi którzy noszą nasze ubrania, którzy je tworzą oraz wszystkich pozostałych współtowarzyszących procesowi produkcji. Staramy się to robić z największym szacunkiem dla środowiska naturalnego. Chcemy tworzyć ubrania potrzebne i trwałe, które pozostaną z nami na długo.

Wyrozumiałość: chcemy tworzyć ubrania jak najbardziej wyrozumiałe i przyjazne.

Kreatywność:  chcemy stale inspirować innych.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com